Skip Navigation LinksÚvod > Metody > Asociační terapie

Asociační terapie

Asociační terapie je velice příjemná a lehce uchopitelná metoda. Cílem terapie je uvolnění energetických bloků pomocí volných asociačních obrazů, pročištění energetického pole klienta a odstranění příčiny energetického bloku z duše klienta. Terapie má zcela jasná pravidla pro řešení zdravotních obtíží, vztahových otázek, a to jak v soukromé tak i v pracovní oblasti.

Prostřednictvím volně navazujících asociací a jednotlivých pocitů se propracujeme k ústřednímu bolestnému pocitu, který způsobil u klienta energetický blok. Následně je bolestný pocit transformován a přeměněn v pozitivní a tím je klientovi umožněno znovu svobodně dýchat a užívat si naplno života.

Při asociační terapii se používají prvky i jiných terapii jako jsou systemické (rodinné) konstelace, regresní terapie, pozitivní afirmace. Součástí asociační terapie je také pochopení souvislostí v životě a uvědomění si, že se nám nic neděje náhodou a následné pochopení, proč se nám konkrétné události staly a jakou úlohu jsme v nich hráli my sami.

Příklad:

Ukázka před terapií.

Asociace

Ukázka po terapii.

Asociace

© 2010 - 2016 Romana Milotová
Kontaktní formulář | Kontakt | Mapa serveru | romana(at)vykrocenidozivota.cz