Skip Navigation LinksÚvod > Články > Chaos a prostor

Chaos a prostor

Všimli jste si, že je toho na vás poslední dobou hodně? Lidé jsou zmatení? Nedá se s nimi pořádně mluvit? Nemůžete najít cestu jak na silnici, tak v problému? Jeden problém za druhým? Sotva najdete možnost jak situaci řešit, za chvíli je všechno jinak? Na silnici je zmatek? Lidi blbnou? A máte pocit, že to není vánočním shonem? Máte naprostou pravdu. Na přelomu pondělí a úterý (z 5. na 6. prosince) jsme se dostali do vlny Chaosu.

Co to v praxi znamená. Jedná se o jistou formu chaosu před znovuzrozením. Jako když prvorodička cítí, že bude rodit. Jako když si chlap jde koupit sám svoje první nové auto. V energii tohoto chaosu můžete jinak vnímat čas i prostor. Může se vám stát, že uplyne třeba hodina a vy nebudete vědět, co jste dělali, kde jste byli…. Stejně tak jako se s někým bavíte a za 10 sekund, a i když druhému věnujete pozornost, nevíte, co vám říkal. . Může se vám stát, že pojedete domů a najednou zjistíte, že jste dojeli nebo došli někam úplně jinam a nevíte jak jste se tam dostali… Prostě chaos. Pozor: tento chaos se děje i dětem. Rodiče, přesto, že to bude hodně těžké, zkuste udržet alespoň nějakou míru shovívavosti. Vím o čem mluvím, sama mám dvě děti :o) Dětem teď nejvíce pomůže vaše přítomnost a objetí.

Co to znamená pro náš růst. Tento chaos velice atakuje naši potřebu mít věci pod kontrolou. Nabourává naše zažité jistoty. Jako např. ráno vstanu, chci rozsvítit a jejda, najednou nejde proud… taková drobnost, ale my jsme na chvíli téměř paralyzovaní a pak nastává zmatek. Co nám přináší dobrého. Nový úhel pohledu na sebe sama a na ostatní lidi. Učí nás vidět jiné možnosti, hledat jiné cesty. Učí nás víc vnímat jeden druhého a brát ohledy i na jeho potřeby a nejen na sebe. Učí nás pomáhat bez potřeby odměny. Ukazuje nám, jak být opravdoví. Vrací nás víc sám k sobě a k tomu, co je života-schopné. To co nám má připomenout jako největší poselství je Pokora. Pokora k životu, lásce, řádu, vesmíru, sobě samým, lidem, zvířatům, rostlinám…, Zemi jako takové. Jenom blázen zabíjí to, co mu dává život.

I když budete mít pocit, že nestíháte, nezvládáte, blázníte... Zastavte se. Na pár sekund se zastavte a zeptejte se sami sebe: „Co to vlastně dělám? Proč to dělám? Dává mi to smysl? Dělám to, co vlastně chci? Nebo to, co po mně chce okolí, rodina, zaměstnavatel, úřady..? Neztratil(a) jsem náhodou sám sebe????“

Z Chaosu vede cesta. Nedělat nic a čekat co přijde.

Tento Prostor se nám otevře mezi 20.-30.12. Bude to Prostor v pravém slova smyslu. Ten Prostor, ve které se věci můžou dít, aniž bychom něco dělali. Bude to mít velkou sílu a energii. Když se nebudeme snažit něco dělat, může se stát víc, než jsme mohli doufat. Jak s tím prakticky naložit? Jsou vánoce. Kdysi se jim říkalo svátky Klidu. A Klid je právě ta cesta, jak projít Prostorem. Zeptejte se sami sebe, co chcete skutečně dělat? S kým chcete být? Co chcete dělat? A co mi brání v tom to udělat? Proč nemůžu prostě jenom Být? Jaké dárky chcete dostávat a dávat? Jednou jsem dostala dárek, na který nikdy nezapomenu. Bylo to požehnání a pohlazení. Bylo to, to jediné, co ta osoba měla a přesto se o to se mnou podělila.

Dovolte si udělat, to co skutečně cítíte. Chcete být sami? Buďte sami. Řekněte svým blízkým, mám Tě rád, ale chci být sám. Nemáte peníze na dárky? Nakreslete obrázek, napište básničku, zazpívejte písničku, usmějte se, kupte čokoládu, hezky ji zabalte, přidejte úsměv a řekněte dávám Ti to co můžu. Potřebují peníze děti na to, aby nás obdarovaly? A přesto od nich dostáváme ty nejcennější dary, při kterých se probouzí naše srdce a s něhou vhání slzy do očí. Využijte ten Prostor jak nejlépe budete umět a nebojte se, že to uděláte špatně. Uděláte to přesně tak, jak to budete potřebovat.

Vesmír, Energie vám všem prostřednictvím mé osoby přeje nezapomenutelnou transformaci. A já jsem velice vděčná za to, že vám tato poselství mohu přinášet.

Nikdy nejste sami. I v těch nejtěžších chvílích nejste sami.

Pro osoby pracující s lidmi a energiemi: Když pracujete s lidmi, prostorem, energiemi, setkávají se vaše energetická pole. Někdy se stane, že část vaší energie uvízne u klienta, v modelu, nemovitosti…. Nastala doba, vzít si tuto energii zpět. Jak to udělat. V praxi se nejvíce osvědčilo, neřešit jednotlivé případy, ale soustředit se na časové období. Naladit se na veškerou tuto práci v roce 2011, 2010, 2009, 2008… a říci: „Jsem připraven(a) vzít si svoji energii zpátky“. Po této větě se energie okamžitě stahuje zpátky k „terapeutovi“. Pokud by jste měli pocit, že se nevrací, nechce zpátky, podívejte se na svoje modely pomocníka a záchranáře. Je to taky hodně o pokoře a úctě k druhým. Co se stane po návratu energie? Můžete se cítit trochu unaveni a oslabeni, ale to se za chvíli srovná. Poté se můžete cítit posilněni. Co se stane v systému? Kdo zná principy konstelací, je to jako když potomek (klient) nese břemeno (energii) předka (terapeut) a vrátí tuto energii tam, kam patří. Terapeut se posilní a „zcelí“ a klient má možnost postavit se na vlastní nohy a žít sám svůj život.

Nejsilnější návraty energii byly do roku 2006, pak to sláblo.

Tento způsob návratu energie bude možné použít do konce roku 2011.

Přeji vám všem Klidné Vánoce a hodně Lásky a Pokory v novém roce.

Romana

© 2010 - 2016 Romana Milotová
Kontaktní formulář | Kontakt | Mapa serveru | romana(at)vykrocenidozivota.cz