Skip Navigation LinksÚvod > Články

Články

Radost

11.7.2012

Zdravím vás všechny ve sluníčkem provoněném létě.

I letní čas nám může přinést mnoho zajímavého. Nechci teď psát o tom, co je zase špatně, nebo jak se můžeme cítit nedobře. Myslím, že každý z nás si na nějaké úrovni tlaků, kterými prochází, všiml. Toto léto je stejné a zároveň specifické. Již od půlky června se hodně otevírají témata, která jsou spojená s dětmi. A to jak s našimi žijícími dětmi, tak naším dětstvím nebo dětmi, které žijí přímo v nás. Zároveň je dobrý čas na uvolňování a napojování na naši „pradávnou“ sílu. Hodně se lidem otevírají témata spojená s jejich hlubokou podstatou bytí... (více)

Přichází jen to nejlepší

19.1.2012

Vážení přátelé, už nám to zase houstne :o).

Zdravím vás všechny v nové roce, ve kterém se rozhodně nebudeme nudit.

Taky si někdy říkáte, teď už to musí být všechno v pohodně. Už jsem toho na sobě udělal(a) tolik. Teď už mě nemůže nic překvapit. :o) a Ejhle, najednou to přijde jako blesk z čistého nebe a všechno je jinak. Významněji se začalo blýskat začátkem minulého týdne. Nastala další fáze Transformace. Tato fáze atakuje naše modely, které nám do současné doby pomáhaly přežít v tomto světě a vyhýbat se konfliktům na základě potlačení naší nějaké části. Nutí nás vzít si zpátky svůj vlastní prostor... (více)

Chaos a prostor

18.12.2011

Všimli jste si, že je toho na vás poslední dobou hodně? Lidé jsou zmatení? Nedá se s nimi pořádně mluvit? Nemůžete najít cestu jak na silnici, tak v problému? Jeden problém za druhým? Sotva najdete možnost jak situaci řešit, za chvíli je všechno jinak? Na silnici je zmatek? Lidi blbnou? A máte pocit, že to není vánočním shonem? Máte naprostou pravdu. Na přelomu pondělí a úterý (z 5. na 6. prosince) jsme se dostali do vlny Chaosu...(více)

Cesta domů

29.10.2011

Za posledních pár dní došlo k dalším větším změnám. Zjednodušeně bych řekla, že energie více zhoustla a hlavně se několikanásobně zrychlila. Myšlenky jak pozitivní, tak negativní se zhmotňují mnohem rychleji...(více)

Něco je jinak

19.8.2011

Za poslední měsíc se stala řada ne-úplně standartních věcí. Tyto události mě přiměly, napsat tento článek.

Myslím, že řada z vás si za poslední dobu všimla, že je něco jinak. Nechci mluvit o konci Mayského kalendáře, propadu světové burzy, občanských nepokojích v různých městech. I když tyto skutečnosti spolu velice úzce souvisí...(více)

© 2010 - 2016 Romana Milotová
Kontaktní formulář | Kontakt | Mapa serveru | romana(at)vykrocenidozivota.cz