Skip Navigation LinksÚvod > Metody > Energetické čištění prostoru

Energetické čištění prostoru

I když se to může někdy zdát neuvěřitelné, všechno kolem nás i my sami, jsme energie. Dnes již tento fakt potvrdili i vědci.

Energie je věčné. Lidé, zvířata, rostliny umírají, domy se boří, přehrady se protrhávají, ale energie toho všeho tu zůstává a nezničí ji ani čas.

Pokud na nějakém místě zůstane energie, které tam nemá už co dělat, může lidem, nebo lidskému konání způsobovat nemalé problémy (i zdravotní) a škody.

Jedná se hlavně o negativní energie, které na některých místech zůstávají roky, mnohdy i staletí. Většinou se jedná o místa, kde se událo nějaké neštěstí, popravy, bitvy,věznění spojená s velkým utrpení případně úmrtím, místa starých zločinů, požárů, masové hroby, pohřebiště... Na těchto místech zůstává energie plná bolesti, strachu, zloby, nenávisti, pomstychtivosti, zoufalství. Ve většině případů zde zůstávají i duše mrtvých, kteří si "nevšimli", že už umřeli a dál zde zůstávají. Tyto duše, když přijde jejich čas, se začnou hlásit o pomoc a to všemožným někdy pro lidi i nepochopitelným způsobem.

Problémová místa se mohou projevovat :

  • podivnými zvuky a úkazy v domě (strašení)
  • na některé místě v zahradě se nedaří rostlinám
  • domácí mazlíček nebo dítě se všemožně nějakému místu vyhýbá (kočky tato místa naopak někdy vyhledávají)
  • dítě má panický strach, ke kterému není zjevná příčina, bojí se "bubáků", (tuto skutečnost doporučuji nebrat na lehkou váhu, děti je opravdu vidí!) nebo nechtějí někam za žádnou cenu jít
  • vázne výstavba domu, neustále se něco nedaří
  • místa, kde se člověk "necítí" dobře, může cítit průvan, ikdyž jsou dveře a okna zavřená, studený vzduch
  • po přestěhování do nového bytu je začaly objevovat různé zdravotní problémy (bolesti hlavy, zad, špatný spánek...)
  • a další...

Některé problémy mohou být způsobeny i geopatogenními zónami tvořícími se nejčastěji nad podzemními prameny vod, rudnými žilami, tektonickými poruchami a dalšími vlivy.

Po energetickém vyčistění prostoru, se věci téměř okamžitě vracení k normálu. U dětí a zvířat se to projeví uklidněním, rostlinám se začne dařit a odezní i řada zdravotních někdy i psychických problémů.

Největší problém u projevu negativní energie je ten, že se o něm lidé bojí mluvit, protože mají strach, že budou za blázny nebo se jim ostatní vysmějí.

Nebojte se. Věřte mi, je to úplně normální věc jako jít si do obchodu koupit chleba. Minimálně děti vám budou nesmírně vděčné. Jsou velice citlivé a ve světě různých energií žijí řadu let po svém narození. A neporozumění a nezájem dospělých jim z toho občas dělá peklo. (tvrzení: "Když to nevidím, tak to neexistuje" tady vskutku neplatí). Zastavte se a podívejte se při strachu svému dítěti do očí, poznáte, jestli něco skutečně potřebuje nebo si vymýšlí, jen musíte být chvíli "s ním" a vnímat ho.

Ukázka

Použití automatické kresby při energetickém čištění domu.

Před čištěním

Na prvním obrázku je rozložení a identifikace energií před čištěním.

Po čištění

Druhý obrázek představuje energii domu po vyčištění.

Energetický zářič

Třetí obrázek ukazuje energetický zářič na podporu pozitivní energie v domě.

© 2010 - 2016 Romana Milotová
Kontaktní formulář | Kontakt | Mapa serveru | romana(at)vykrocenidozivota.cz