Skip Navigation LinksÚvod > Reference

Reference

Děkuji

21.12.2011

Vážená a milá paní Milotová,

moc ráda bych Vám nejprve poděkovala za vše, co jste pro mě tento rok udělala a že toho nebylo málo!

Díky Vaší energetické očistě našeho bytu je nám teď doma o mnoho lépe, jsme tam víc doma a je tam prostě dobře. Myslím, že jsme díky očistě mohli hnout s některými místy v bytě, modrá pohovka už není modrá a obývací pokoj je teď pokoj na obývání... (více)

Klára, Praha

Asociační technika

1.11.2010

Druhým rokem se živím jako samostatně výdělečná osoba. Ráda bych pracovala více, ale nedařilo se mi své služby rozšířit. Vím, že svou prací pomáhám, mám i kladnou odezvu od klientů, ale stále mě provázel pocit, že o mé služby není nijak zvlášť zájem. Respektive, že se míjím s těmi, kteří by mě potřebovali. Požádala jsem Romanu o pomoc, kde to ve mně vázne. Už před její návštěvou mi došlo, že problém bude v tom, že jsem jako dítě byla vždy oceňovaná za to, co jsem dělala na povel – ne za to, co jsem udělala ze svého pocitu, z hloubky duše... (více)

Sofie, Mariánské lázně

Energetická očista prostoru

6.10.2010

V našem domě se cítíme výborně, je to náš skutečný domov. I z velké četnosti návštěv máme pocit, že je u nás zkrátka dobře...

Při své práci na Rozborech půdorysů podle Feng-Shui jsem opakovaně narazila na prostor u klienta, kde mi bylo opravdu zle. Doporučila jsem a předala kontakt na Romanu Milotovou, která dokáže tyto těžké energie pročistit. Když jsem pak s Romanou mluvila ... (více)

Dana Škvorová

Energeticky vyčištěný byt

18.3.2010

Romano,

tak v našem novém bytě žijeme už 5 měsíců. Bydlí se nám vážně dobře a tak bych Ti ráda dodatečně ještě jednou poděkovala za nápad - energeticky byt před úpravami a stěhováním vyčistit. Po Tvé návštěvě mě okamžitě přestaly nepříjemné bolesti hlavy, naše Barborka tu klidně spí a zmizel i její strach z bubáků. Byla bych ráda, kdybys nám časem místnosti po vybavení nábytkem ještě jednou zkontrolovala. Děkuji i za energetický zářič. Máme ho stále přilepený na dveřích.

Cítíme se tu opravdu jako doma!

Zuzana, Týnec nad Sázavou

Cysta na vaječníku

11.3.2010

Ahoj Romčo, Jen ti chci s radostí oznámit, že cysta na mém pravém vaječníku zmizela :-)))). Určitě k tomu přispěly i poslední rodinné konstelace. Díky díky. Nemusím na operaci. Pac a prima slunečné dny.

Dana, Praha

Začínám se mít ráda

5.3.2010

Vážená paní Milotová,

Máme se moc dobře, krásně se vše rozbíhá, Syn (5 měsíců) mě krásně vede, jsme na sebe naladění každým dnem více a více. Je to báječné zrcadlo a báječný učitel v našem seberozvoji.

Popravdě po druhém sezení u Vás jsem byla úplně odrovnaná, zasáhlo mě to v mém zranění, které potřebovalo ven, pro mě to byla hodně bolavá cesta, ale mělo to tak být a bylo to tak správné. Šla jsem druhý den se synem na kraniosakrální terapii, opravdu báječně načasované, připadala jsem si, že jsem padla na totální dno, že za nic, ale opravdu za nic nestojím, Po této jemné a láskyplné terapii jsem se rozhodla. Rozhodla jsem se, že tu zůstanu, že skutečně budu žít a skutečně budu následovat "svůj život". Nevím, možná po tak tvrdém pádu, bych se nerozhodla... (více)

Lenka, Praha

Místo pro dům

24.02.2010

Téměř dva roky jsme brousili s manželem po okolí Prahy nebo Mariánských Lázních a hledali naše vysněné místo pro rodinný dům. Jak čas šel, začali jsme i slevovat ze svých kritérií, přidal se pocit marnosti a určité rezignace. Jak jsme někde objevili inzerát na prodej parcely na slušném místě za přijatelný peníz, automaticky nám naskočilo – jestli tam bude v blízkosti skládka nebo dráty vysokého napětí...

V tomto období jsme se potkali s Romanou Milotovou, která nabídla vytestovat to naše pravé místo k bydlení pomocí kineziologie. A světe div se! Poté, co jsme zjistili směr a vzdálenost „od koně“ (od sochy na Václavském náměstí v Praze), do dvou týdnů jsme platili rezervaci na koupi parcely! Místo předčilo všechna naše očekávání, splnilo všechna naše kritéria a teď už víc než tři roky se nám tu bydlí skvěle!

Dana a Petr Škvorovi

© 2010 - 2016 Romana Milotová
Kontaktní formulář | Kontakt | Mapa serveru | romana(at)vykrocenidozivota.cz